Yukarıya

Blog

Esoterik Dünyası

Blog
Yıldızname İle Geleceği Görmek
© starblue/Fotolia

Yıldızname İle Geleceği Görmek

Yıldızname çok eski tarihlerden beri kullanılan yöntemlerden birini oluşturur. Kişilerin geleceği hakkında önemli bilgiler veren yıldızname zaman zaman fal ile kıyaslanabiliyor. Unutmamak gerekir ki fal kişilerin hisleri ve şekillerin benzetilmesi ile ilgili bir alandır. Oysa yıldızname tamamen kişilerin gerçek bilgileri ile kişilere yöneltilen karakter araştırmasını ifade eder. Kişinin kaderi ya da yaşayacağı olaylar hakkında önemli ipuçları içeren yıldıznameye bakmak için bu alanda profesyonel kişilerden destek alabilmek önemlidir.

Yıldızname falına bakılırken kişilerin gerçek bilgilerini edinebilmek de önemlidir. Özellikle kişilerin anne ve baba isimleri ile doğum yıllarının bilinmesi yıldızname falına bakmak için ilk şartlardan biridir. Yıldızname doğru teknikler uygulandığında pek çok kişi tarafından bakılabilen bir fal olmasına rağmen alanında uzmanlık gerektirdiği de bilinmektedir. Bu nedenle en doğru yıldızname falı için alanında ün yapmış medyumlardan destek alabilmek önemlidir.

Yıldızname Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yıldınızname falında belirli numaralar vardır ve bu numaraların karşılığı olan bir takım harfler bulunur. Bu harfler kişilerin kaderleri hakkında ipucu özelliği taşımaktadır. Yıldızname bakılacak olan kişinin genel özellikleri bu sayede ortaya çıkarılmış olur. Aynı zaman kişilerin aileleri ve yakın arkadaşları ile ilgili detaylar da yine yıldızname aracılığı ile elde edilebilmektedir. Yıldızname kişilerin üzerinde nazar ya da büyü gibi bir takım duyguları da ifade edebilme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra çiftler arasındaki uyum hakkında da yıldızname aracılığı ile bilgi edinilir.

Yıldızname falına bakarken dikkat edilmesi gerekenlerden biri de kişilerin yıldızlarıdır. Düşük yıldıza sahip olan kişiler hakkında azar ya da büyü gibi bir takım durumlardan söz edilebilir. Kişilerin kısmetinin bağlı olup olmadığını da yine yıldızname aracılığı ile elde edebilme imkanınız vardır. Yıldızname falına bakılan kişinin koruyucu melekleri hakkında da detaylı bilgi edilmesi mümkündür. Yıldızname koruyucu meleklerin isimlerinin öğrenilmesinde en kesin yöntemlerden biridir. Yıldızname falına bakılan kişinin geçirdiği ya da geçireceği hastalıklar üzerine de yorum yapılması mümkündür. Kişilerin sağlıkları ile ilgili yıldıznamede kesin olarak bir takım ipuçları verilir. Bunun yanı sıra yıldızname kişilerin kaderinde yazılı olan nikahlar hakkında da bilgi verir.

Sizin için bu da ilginç olabilir
Almanca anasayfamız zukunftsblick.ch
Yes, this website also uses cookies. Here you can find out everything about data protection