Yukarıya

Uzman olmak

Bizde çalışın

Uzman olmak
Bizde çalışın

İyi Almanca konuşuyor musunuz? Zukunftsblick halen ekibini nitelikli danışmanlarla genişletmektedir. Almanya'da, Avusturya'da ve İsviçre'de başarılı elemanlarımızla tanınıyoruz ve günümüzde de iskambil falı, astroloji ve kehanet alanlarında çalışan, yeni enerjik ve kaliteli danışmanlar arıyoruz.Yeni danışmanları başarılı ekibimize ancak en uygun bir süre için kalma garantileri varsa alırız. İsviçre'deki danışmanlar için, ikametgâh belediyesinin 'Ausgleichkasse' sigortasında serbest meslek sahibi olarak tanınmış ya da bildirilmiş olmalarını şart koşuyoruz.Şayet bu özellikler size uyuyorsa, başvurunuzdan mutluluk duyarız. Bunun için lütfen aşağıdaki kontak formülünü doldurursanız memnun oluruz. Sizinle tanışmaktan mutluluk duyacağız!

Lütfen dikkate alınız

Biz yarım gün çalışılacak işyeri sunmuyoruz ve başka telefon hatlarında da çalışan danışman almıyoruz. Tüm diğer başvurular için memnuniyet duyarız.

Kontak formülü


Gizlilik politikasını kabul ettim


Halen başka bir acil telefon hattında çalışıyor musunuz?
Bu işi esas meslek olarak mı yapmak istiyorsunuz?
Eğer tam gün değilse, günde kaç saat Zukunftsblick için hizmete hazır bulunabilirsiniz? (Örneğin saat 10 ile 20 arasında)
Lütfen resimdeki güvenlik kodunu okuyup buradaki alana yazınız
Sicherheitscode

*Doldurulması zorunlu

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

Almanca anasayfamız zukunftsblick.ch
Yes, this website also uses cookies. Here you can find out everything about data protection