Yukarıya

Yardım

Sıkça sorulan sorular ve cevapları

Danışma
Telefonla danışma nasıl yapılır?

Telefon etmek istediğiniz bir danışman seçin. Danışmanlar menü maddesi üzerinden bir listeye erişebilirsiniz. Sonra telefona yaşadığınız ülkenin alan kodunu tuşlayın ve danışmanımızla görüşmenizi yapın. Dilerseniz bir danışmanın sizinle iletişim kurması için bir tarih tespit edilmesini de isteyebilirsiniz. Şayet istemediğiniz bir şey olursa, elbette her zaman için kontak formülü üzerinden bize başvurabilirsiniz.

Anonim 0900-Danışma

Sır saklamak, bizim için son derece önemlidir. Katiyen kaygınız olmasın - sorunlarınız bizde emin ellerdedir. Danışmanlarımız uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptirler, sizi çözüme yönelik ve yetkin bir danışmanlık hizmeti bekliyor.

Ödeme / Hesaplama
Maliyet tutarı ne kadardır?

Maliyet ülkeden ülkeye değişir. Her numaranın yanında bizim faaliyette olduğumuz ülkelerde ilgili dakika başına maliyet tutarını bulacaksınız. Gizli masraflar yoktur, verilen fiyatlar dakika başına sonul fiyatlar olarak anlaşılmalıdır.

Bu maliyetler ne şekilde ödenecektir?

Sizin için çok kolay bir şekilde, her şey sizin telefonunuzun sunucusu üzerinden halledilir. Siz sadece gelen telefon hesabını ödersiniz.

Almanca anasayfamız zukunftsblick.ch
Yes, this website also uses cookies. Here you can find out everything about data protection