Yukarıya

Danışman

Laila Reina

Uzman Laila Hanım hakkında bilgiler
Yasak aşk uzmanı, çift ve aile terapisti, lenormand kartları fal uzman, enerji aktarımı, mutlu ilişkiler ve evlilikler kurtarıcısı, çift danışmanı, yaşam koçu...

Sonunda yolumuzun kesişmesine çok sevindim. Ben Leyla Reyna.

Çocukken bile Rodos'lu büyükbabam ve onun şifacı yeteneklerinden çok etkilenirdim.Aslında kendisi mühendisti ama insanlara şifa dağıtan doğuştan bir yeteneği vardı. Daha sonra büyükbabam bu yeteneğini şifacı olarak bana aktardı.

Küçük yaşlardan itibaren benden yaşça büyük insanlar bile benden tavsiye ve yardım isterdi ve onların hayatlarına dokunduktan sonra ki değişimleri beni çok mutlu ederdi. Şımarık ve komik tavırlarımla tanıdıklarıma ve akrabalarıma kehanetlerde bulunmaya başladım ve söylediklerim çıktıkça insanlar da çok şaşırmaya başladı. Daha sonra üniversite de sosyoloji okudum ve yaşam koçu olarak eğitim aldım. Bir yayıncı mutlu ilişkiler ve evlilikler hakkında bir kitap yazmamı teklif ettiğinde, minnetle kabul ettim. Binlerce insana yardım edip, evlilik ve ilişkilerini kurtardım.

Ben sihirbaz değilim ve hokus pokus yapmam. Ama senin ve benim gücümüzle birlikte mutluluğa giden bir yol bulacağız. Zor olan hayatı kolaylaştırmanın beraber bir yolunu bulacağız.

Şunu rahatlıkla garanti edebilirim: Beraber çıktığımız yol asla sıkıcı olmayacak.

Tanışmamızın vakti geldi.

Görüşmek üzere

Laila Reina
Uzmanlık alanları
İskambil Falı   Dert Ortagi   Rituel   Fal Baktirmak   Ruya yorumu   Kismet Acma  

Laila Hanımla tercih ettiğiniz görüşme tarih ve saatini kararlaştırınız

Memnuniyetle bu danışmana bir görüşme zamanı önerisinde bulunabilirsiniz Lütfen kendisine 24 saat ön hazırlık süresi bırakınız
Gün
Ay
Yıl
Saat
Dakika
Lütfen resimdeki güvenlik kodunu okuyup buradaki alana yazınız:

Sicherheitscode


*Doldurulması zorunlu

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

Almanca anasayfamız zukunftsblick.ch
Yes, this website also uses cookies. Here you can find out everything about data protection