Yukarıya

Blog

Esoterik Dünyası

Blog
Kısmet Açma Seansları
© unpict/Fotolia

Kısmet Açma Seansları

Kişiler hayatlarını yalnız başına devam ettirmeyi tercih edebildiği gibi bu hayatı paylaşabilecekleri hayat arkadaşlarına da ihtiyaç duymaktadır. Fakat zaman zaman kişiler aradıkları aşkı bulamamaktan ya da aşk hayatının olumlu gitmemesinden şikayet edebilmektedir. Kişilerin aşk hayatının olumlu gidebilmesi için öncelikle çiftler arasında uyuşma olması gerekmektedir. Zaman zaman birbiri ile çok iyi anlaşan çiftlerde bir takım olumsuz durumlar meydana gelmekte ve ayrılık kararı alınmaktadır.

Oysa alınan her ayrılık kararı kişilerin istencine bağlı bir durum olarak kişilerin karşısına çıkmaz. Bazen kişiler elinde olmayan sebeplerden dolayı da sevdiklerini kaybetmek zorunda kalabilmektedir. Özellikle nazar ya da kötü büyü gibi durumlar kişilerin kısmetinin kapanmasına ya da ayrılıklara neden olabilmektedir. Çok fazla düşman sahibi olan kişiler kısmet kapama büyülerine de sık maruz kalan kişilerdir. Bu durumda öncelikle alanında uzman olan medyumlardan destek almak ve kısmet açma seanslarını iyi takip ederek soruna çözüm bulmak gerekecektir.

Kısmet Nasıl Açılır?

Kısmet açmak için kişilerin öncelikle inançlı olması gerekir. Bunun yanı sıra kısmeti açılacak kişinin sabırlı bir süreç içerisinde olması ve medyum tarafından söylenenleri eksiksiz olarak yerine getirmesi önemlidir. Öncelikle kısmetin önündeki engellerin ortaya koyulması gerekir. Alanında uzman olan medyumlar bu işlemin kim ya da kimler tarafından yapıldığını büyü bozmanın kolay ya da zor olup olmadığını kolay bir şekilde anlayabilmektedir. Kısmet açma büyüleri genel olarak birinci ve ikinci seviyedeki büyüleri ifade ettiğinden dolayı doğru teknikler ile kısa sürede çözüme ulaşabilmektedir. Kısmet açma büyüsü yapılmış kişi eğer bir kadın ise çevresindeki erkeklerden kaçmak isteyebilir.

Bunun yanı sıra erkeklerin gözüne itici görünme özellikleri bulunan büyüler de yapılmış olabilir. Bu durumda öncelikle büyü yapılmış olan kişinin üzerindeki negatif enerjileri açığa çıkaracak durumları iyi takip etmek gerekir. Eğer kişi erkekler tarafından dikkat edilmiyor ve hiç kısmeti çıkmıyor ise bu durumda kişinin beğenilmemesi için kısmet büyüsü yapılmış olabilir. Bu durumda kişilere yapılan kısmet açma büyüsünü olumlu yöne çevirmek için üzerinde büyü olan kişinin taşıyacağı kıyafetler ya da aksesuarlara büyü yapmak gerekebilir.


Blog katkısı yazarı:
Laila Reina
Laila Reina

Yasak aşk uzmanı, çift ve aile terapisti, lenormand kartları fal uzman, enerji aktarımı, mutlu ilişkiler ve evlilikler kurtarıcısı, çift danışmanı, yaşam koçu... okumaya devam

Acil telefon hatları
0900 310 2041
2.39 €/dak.
Cep telefonu - muhtemelen farklı
901 282 64
2.00 €/dak.
Tüm ağlar
0901 000 124
2.99 sFr/dak.
Tüm ağlar
0900 533 404
2.17 €/dak.
Tüm ağlar
Sizin için bu da ilginç olabilir

Uzmanlık alanı şu olan Danışmanlar:

Cano
Cano

Balık burcu olarak doğmuş olmamın bana sunduğu özel yeteneklere sahibim. Aşk, iş ve aile konularında destek ve netlik sağlıyorum. Açık yüreklilik ve samimiyetle sizi zorlukların üstesinden geçire

Almanca anasayfamız zukunftsblick.ch
Yes, this website also uses cookies. Here you can find out everything about data protection