Yukarıya

Blog

Esoterik Dünyası

Blog
Kısmet Açma İle İlgili Bilinmeyenler
© fergregory/Fotolia

Kısmet Açma İle İlgili Bilinmeyenler

Kısmet kişinin iş yaşamı ya da aşk hayatı ile ilgili olumlu yönde gelişmeleri ifade eder. Kişi kendini kısmetli hissettiğinde hayata bakış açısı da değişecektir. Bu nedenle insan yaşamı üzerinde kısmetin oldukça önemli bir yeri vardır. Kısmet hakkında bilinmesi gerekenlerden biri de kişilerin zaman zaman kısmetlerinin kapandığı ile ilgilidir. Bazen kötü kimseler tarafından kişilerin kısmeti büyü yolu ile kapatılmaktadır. Kısmet açma kişinin önüne konulan engellerin bilinçli olarak ortadan kaldırılmasını ifade eden bir durumdur.

Kısmet açma için medyumlardan destek alınmalıdır. Böylece kişi üzerindeki kötü etkiden çok kısa süre içerisinde kurtulma imkanı da bulacaktır. Kısmet kapama büyüleri daha çok kişilerin iş yaşamı üzerinde etki etmektedir. Eğer iş hayatınızda her şeyin yolunda gittiğini düşünüyor fakat bir türlü kazanç elde edemiyorsanız ya da olumlu geçen iş görüşmelerinden geri dönüş alamıyorsanız kısmetiniz kapanmış olabilir. İş hayatında giden olumsuzluklar daha çok kısmetin kapanması ile ilgili işaretler vermektedir. Kısmeti kapalı olan kişiler zamanla bunalım da yaşayabilmektedir. Bu nedenle kısmet açma işlemlerinin fark edildiği andan itibaren başlaması gerekmektedir.

Kısmet Nasıl Açılır?

Kısmet açmak için farklı yöntemleri denemek gerekir. Öncelikle duaların gücünü kullanmak gerekmektedir. Kısmet açma ya da üzerinizdeki kötü büyüden kurtulmak için etkili olan duaları üzerinizde taşıyabilir ya da medyumun yönlendirmeleri ile bir takım dua seansları yapabilirsiniz. Kısmet açmak için yapılması gerekenlerden biri de kişinin tüm iyi niyeti ile kötülüğü üzerinden kaldıracağına inanmasıdır. Kısmet açma seansları bir defa gerçekleştirilecek bir işlem değildir.

Bu nedenle kısmet açmak için öncelikle alanında uzman bir medyum bulmak ve seansları bırakmadan devam etmek önemlidir. Kısmet açmak için medyum sizinle ilgili bir takım bilgileri edinmek durumundadır. Seanslarda daha çok Esmaül Hüsna gibi etkili dualardan destek alınması gerekmektedir. Medyum kişi hakkında bir takım bilgiler edindikten sonra Vefk hazırlamaya başlayacaktır. Bu sayede kişilerin üzerindeki tüm olumsuz durumların giderilmesi de sağlanacaktır. Kısmet açma seansları yapılan büyünün etkisine göre zaman zaman uzayabilmektedir. Kısmet açma işlemi yapmak için kişilerin inancı olması gerekir.


Blog katkısı yazarı:
Laila Reina
Laila Reina

Yasak aşk uzmanı, çift ve aile terapisti, lenormand kartları fal uzman, enerji aktarımı, mutlu ilişkiler ve evlilikler kurtarıcısı, çift danışmanı, yaşam koçu... okumaya devam

Acil telefon hatları
0900 310 204 702
1.99 €/dak.
Cep telefonu - muhtemelen farklı
901 280 92
2.04 €/dak.
Tüm ağlar
0901 900 124
2.99 sFr/dak.
Tüm ağlar
0900 511 562
2.17 €/dak.
Tüm ağlar
Sizin için bu da ilginç olabilir
Almanca anasayfamız zukunftsblick.ch
Yes, this website also uses cookies. Here you can find out everything about data protection