Yukarıya

Blog

Esoterik Dünyası

Blog
Gelecekten Haber Var
© lunamarina/Fotolia

Gelecekten Haber Var

İnsanlar geçmişten bu yana bilinmeyene karşı yoğun ilgi içerisinde olmuştur. Yaşadığı zamandan ilerisini hep merak etmiştir. Gelecekte neler ile karşılaşacağını, nasıl durumda olacağını, kısacası hayatının konumunu ve yönünü merak edip duruyor. Bu yüzden de çeşitli yollar aracılığı ile gelecekten haber almaya çalışıyor, gelecekten bilgi alabilme yollarından biri genellikle fal baktırmak oluyor. Fal insan için gelecekten haber almanın bir yoludur.

Falın İlk Ortaya Çıkışı

Geçmişten beri insanlar bilemeyeceği şeyleri öğrenme isteğinden ortaya çıktığı düşünülüyor. Genellikle bu işi, içgüdü ve sezgilerine güvenen, kalp gözü açık medyum adı verilen kişilerce yapılıyor. Falın tarihi geçmişe, en eski medeniyetlere kadar dayanıyor ve falın vatanı olarak eski medeniyetlerden günümüze kadar gelen belgeler aracılığıyla Mezopotamya olduğu sanılıyor.

Fal Türleri Nelerdir?

İnsanlar Neden Fal Baktırır?

insanlar her zaman bilinmeyene merak ve heyecan duymuştur. İnsanların geleceği öğrenme gibi bir yetenekleri olmadığından dolayı bu yetiye sahip insanlardan geleceği ile ilgili bilgiler alıp, gelecekteki beklentisini karşılayıp, hayatını aldığı bilgilerle yön vererek devam etme güdüsüne sahip oluyor, insanlarda geleceği merak etme duygusu hüküm sürdükçe fal baktırmak isteği kaçınılmaz olacaktır.


Blog katkısı yazarı:
Laila Reina
Laila Reina

Yasak aşk uzmanı, çift ve aile terapisti, lenormand kartları fal uzman, enerji aktarımı, mutlu ilişkiler ve evlilikler kurtarıcısı, çift danışmanı, yaşam koçu... okumaya devam

Acil telefon hatları
0900 310 204 702
1.99 €/dak.
Cep telefonu - muhtemelen farklı
901 280 92
2.04 €/dak.
Tüm ağlar
0901 900 124
2.99 sFr/dak.
Tüm ağlar
0900 511 562
2.17 €/dak.
Tüm ağlar
Sizin için bu da ilginç olabilir
Almanca anasayfamız zukunftsblick.ch
Yes, this website also uses cookies. Here you can find out everything about data protection