Yukarıya

Blog

Esoterik Dünyası

Blog
İçinizi Sıkan Büyü Olabilir
© Vertigo Signs/Fotolia

İçinizi Sıkan Büyü Olabilir

Kendinizi kötü hissediyorsunuz. İçinizde büyük olduğunu düşündüğünüz bir sıkıntı mevcut ve ruhunuzu sıkıyor. Adeta elleri ve kolları olan bir sıkıntınız var. İşin özünde insan dertlenir. Ne sebep ile olursa olsun bu sıkıntı ansızın gelip bulur insanı. Eşe dosta sorulsa kimsenin cevabını bilemeyeceği, pek kimseyle de paylaşılamayacak şeyler içinizi sıkıyorsa, ne yapılacak, hemen karalar bağlayıp bir yere geçerek oraya sinmek sureti ile güzel bir depresyona girebilirsiniz. Çözümü aramaya niyetiniz yoksa muhtemeldir ki sonucu bu olacaktır. Büyü bozma işlemleri için başvuracağınız kişinin tecrübeli ve bilir kişi olduğundan emin olmalısınız. Büyü bozma işleminde sizleri yanıltmaması ve doğru şekilde aşamaları yerine getirerek üzerinizdeki sıkıntıyı ve büyüyü atması için tecrübeli kişiler her zaman için daha sık tercih edilir.

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Bütün bu sıkkınlığınızın sebebi size büyü yapılmış olması olabilir mi? Başından sonuna kadar var olacak olan bir bilinmezlikten bahsediyorsunuz demektir. Karamsarlığınız, talihsizliğinize ve günlerdir süren tüm bu umutsuz ve mutsuz hallerinizin sebebi size büyü yapılmış olması ise durumunun biraz içler acısı olabilir. Durduk yere kötü şeylerin habercisi olmaya gerek yok fakat üzerine burcunuz ve üst üste eklenen falcı yorumlarınız böyle bir büyü durumuna delalet olabilir. Gerçekten olabilir mi?

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü ve benzeri basiret bağlanma durumlarında öncelikle böyle bir durumun içinde olduğunu düşünen kişi sakin olmalıdır. İşlerin yolunda gitmesi için neler yapılacağı konusunda bilen bir kişiye danışılması gerekmektedir. Öncelikle bu gibi durumların bilimsel yöntemler dışında herhangi bir çözümü yoktur. Bunun altını çizmekte kesinlikle fayda var. Büyü bozma işlemi adı altında başka oyunlara gelmemek gerekir. Kesinlikle ikinci ya da üçüncü bir kişinin büyü bozmak gibi bir yetiye sahip olduğunu düşünmek biraz garip olabilir. Sorununuz temeli ruhani bir sıkıntıdan çok psikolojik bir bunalım olabilir. Yüksek ihtimalle bile demeden kesinlikle böyle bir soruna tekâmül etmektedir. Bütün bu nedenlerin hepsini bir araya topladığınız zaman kesin suret ile doktor tavsiyeleri doğrultusunda hareket etmek en mantıklısı olacaktır.

Akılcı bir yöntem ile içinde olduğunuz bu durumdan çıkabilmeniz için bu yazı size yol göstermek maksadı ile sunuluyor. Rahat ve huzurlu günlerin geri gelmesini istiyorsanız bunu bilimin gösterdiği yolları kullanarak yapmalısınız. Aksi takdirde sonucu olumsuz şeyler ve farklı durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Üzücü olabilir.

Sizin için bu da ilginç olabilir
Almanca anasayfamız zukunftsblick.ch
Yes, this website also uses cookies. Here you can find out everything about data protection