Yukarıya

Blog

Esoterik Dünyası

Blog
İç Sesiniz Bir Fincan Kahve Kadar Uzağınızda
© Romolo Tavani/Fotolia

İç Sesiniz Bir Fincan Kahve Kadar Uzağınızda

Sıkıldığınızda, bulandığınızda başkasından duymak istediğiniz fakat duyamadığınız, sizi rahatlatacak bir sesin olduğu yerdir kahve falları. Sadece yorumlayıcının kulak verdiği bu iç sese sadece bir fincan kahve içerek ulaşabilirsiniz.

Kahve Falı Ve Yaşam

Genellikle yaşamdan kesitler öğrenmek adına, gelecekten o beklenen haberlerin duyulması bir nebze yolunuza ışık tutacak küçük figürler kahve fincanlarının içinde saklıdır. Yorumlayıcının ve kahve sahibinin hislerinin birleşmesi sonucunda bakılan fal kişiyi rahatlatır o anda dert ortağı oluverir. Fal baktırmak sadece hayatınızda yön değil eğlence olmalıdır. Geçmiş ve gelecekten bilgiler verilen fal sahibini heyecanlandıran bu olay sadece tahmindir. Kesinlikle hayatınızda olumsuz şekilde yer almasına izin vermemelisiniz. Başkasına anlatmaktan çekindiğiniz ya da duymaktan korktuğunuz şeyleri fallarda bulabilirsiniz. İçinizi döktüğünüz kahve falı özellikle bayanlar tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Kahve Falı Ve Astroloji Arasındaki Bağlantı

Bu bağlantı tamamen hissiyatla alakalı bir durumdur. Psikolojinin etkilediği kahve falı hisleriniz doğrusunda şekillenir. Astroloji de aynı şekildedir. Gün ışığı bile astroloji de kişinin karakterinde etkileme yapar. Anlık değişkenlik gösterebilen durumlardır. Astroloji ve kahve falları kişinin anlık gösterdiği bu etkilemeye uyarı niteliğindedir. Yapıp yapılmaması gereken durumları bir nebze de olsa dikkat notu olarak adeta önünüze koyar. Bu gibi durumlara uyarılara kulak verilmelidir. Fakat asla hayatınızın merkez noktasına konulmamalıdır. Burçlar, astroloji, fallar hepsi birbiri ile bağlantılı olarak kişi bazında hareket eder. Merakın, heyecanın üst düzeyde olduğu fallar aşk, iş, gelecekte sizi bekleyen iyi ya da kötü durumları size sadece tahmin bazında aktarabilen ama yine de kişi de olumlu etkiler bırakabilen olaylardır.

En Kolay Kahve Falı Nasıl Baktırılmalıdır?

Çok sık rastlanır olan kahve falları internet üzerinden rahatlıkla baktırılabilir. Cep telefonlarınızda bile rastlanabilen siteler sayesinde 7/24 kahve falı baktırma şansına sahipsiniz. Sizi dinlemeyen kişiler ya da huzursuz eden olaylar karşında muhatap olabileceğiniz hâlihazırda bekleyen ve sizin için çaba gösteren fal siteleri sayesinde duyacağınız iyi bir söz olaydan uzaklaşıp huzur bulmanıza sebep olacaktır. Sadece kahve falı değil tarot falı, astroloji, rüya yorumları, aşk falı, iskambil falı, el falı gibi oldukça merak edilen konular hakkında da fikir sahibi olabilir falınızın karşılığını bulabilirsiniz.

Sizin için bu da ilginç olabilir
Almanca anasayfamız zukunftsblick.ch
Yes, this website also uses cookies. Here you can find out everything about data protection