Yukarıya

Blog

Esoterik Dünyası

Blog
Gelecek Ruhunuzda Saklı
© eAlisa/Fotolia

Gelecek Ruhunuzda Saklı

Burçlar pek çok kişinin inanmadığı, ancak bilimsel olarak son derece etkileyici olan detaylardır. İnsanın doğuşu ay, gün hatta saat karakter özelliklerinin belirlenmesinde ve davranışlarının şekillenmesinde büyük rol oynar. Aynı zamanda yıldızlar aracılığıyla gelecek hakkında ipuçları da verir. Astroloji, bu noktada devreye girer ve hayatı aydınlatır. Yıldızlara bakarak enerjinizi yorumlayan ve geleceğiniz hakkında haberler veren bu bilim dalı, ruhunuzun derinliklerindeki gizemi çözmek için mükemmel bir araçtır.

Yıldızlardan Neleri Öğrenebilirsiniz?

Astroloji doğduğunuz zamanı ve o zaman dilimimde yıldızların size verdiği enerjiyi yorumlayarak hareket eder. Öreğin: Enerjisi yüksek biri iseniz bunu hayatınıza pozitif şekilde yansıtmanız söz konusu olurken, enerjisi düşük biri olduğunuzda bu çoğunlukla hayatınızın olumsuzluklarla geçmesine sebep olur. Ancak astroloji yalnızca bununla ilgilenmez. Çünkü kişinin enerjisi yalnızca hayatı ve geleceği hakkında bilgiler vermez. Gerek astroloji gerek el ya da kahve falları, ağırlıklı olarak kısmetinizin ne kadar açık olduğu, gelecekte ne kadar başarılı iş ya da okul hayatınızın olacağı, nasıl bir yerde çalışıp nasıl birisi ile evleneceğiniz konularında ipuçları verir. Ancak bu bilimsel aracının çok önemli bir başka işlevi daha vardır.

Üzerinizdeki Enerjiden Haberdar Olun

İnsanlar her zaman herkese pozitif yaklaşmazlar. Bazıları, özellikle yakın çevresindekilerin başarılarına, mutluluk ve huzuruna tahammül edemez ve haris duygulara kapılır. İşte bu noktada kişilerde, kıskançlık yaptıkları insanlara karşı negatif ve yoğun enerjiler oluşur. Bu enerji bazen kişinin hayatında olumlu giden her şeyi sekteye uğratabilir. Sağlık sorunlar, ev içinde huzursuzluklar, iş yerinde başarısızlık söz konusu olabilecek sorunlar arasındadır. Söz konusu negatif enerjinin ismi, halk arasında nazar olarak bilinir. Astroloji veya genel olarak fal sanatı, bu kötü enerjinin de açığa çıkmasını sağlar ve daha da önemlisi onun ortadan kalkmasına da yardımcı olur. Bu şekilde ruhunuzu karartan ve hayatınızı zorlaştıran sorunlu ruh halinden kurtulup tekrar huzura kavuşursunuz.

Yıldızların Enerjisi Yolunuzu Aydınlatsın

Yıldızlar insanlara her zaman rehberlik etmiştir. Gerek doğal olarak karanlık yeryüzünü aydınlatma yoluyla, gerek bilimsel olarak çeşitli araçlarla insanların enerjilerine ışık tutup onlara huzur aşılamak yoluyla. İnsan doğası gereği sahip olduğu enerjiyle yaşayıp, bu enerjiyle hayatını yönlendirmek zorunda olan bir varlıktır ancak hassas ve kırılgan yapısı yüzünden bazen destekleyici bir rehbere ihtiyaç duyar. Bu yüzden yıldızların enerjisi yolunuzu aydınlatsın.

Sizin için bu da ilginç olabilir
Almanca anasayfamız zukunftsblick.ch
Yes, this website also uses cookies. Here you can find out everything about data protection