Yukarıya

Blog

Esoterik Dünyası

Blog
Fallarda Gerçekleri Aramak
© Brian Jackson/Fotolia

Fallarda Gerçekleri Aramak

Fal bakma konusu akıllara geldiğinde genel olarak kişilerin din ile bir bütünlük içerisinde ele alındığında günah olduğunu söylüyorlar. Ancak fal baktırmak kişilerin çözüm bulamadıkları sorunlarında bir çözüm yolu olarak kendilerini ferahlata biliyor. Örnek olarak aşk hayatınız hakkında kendinizi olumsuz bir düşünce içerisinde hissettiğiniz zaman, baktıracağınız falda aklınızda kalan tüm soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir ortamdır. Öyle ki bir zaman gelir sizin bile unuttuğunuz bazı konuları hiç tanımadığınız biri bir falda bakarak size olup biten her şeyi anlatabilecek konumda bulunur.

Fal Çeşitleri Nelerdir?

Genel de fal denildiği zaman kişilerin akıllarına ilk olarak kahve falı gelir. Bunların dışında kahve falını izleyen çeşitler Tarot falı, el falı, su falı, çay falı şeklinde değişiklikler gösteriyor.

Su Falı Nedir?

Bir tasa veya bardağa su doldurularak bakılır. Suyun doldurma işlemini falına bakılacak olan kişi kaba veya bardağa doldurur. Daha sonra sessiz ve karanlık bir ortamda bulunarak suyun içerisine bakılacak şekilde niyet edilir. Örnek olarak aşk hayatımda biri olacaksa suyun içinde kalp oluşsun. İş hayatım kötü gidiyor iyi bir iş bulacaksam su içinde ay hilal oluşsun diyerek niyet edilir. Sonrasında suyun içerisinde oluşan şekillere göre yorumları yapılır.

Tesbih Falı Nedir?

Normal bir teşbih ele alınır. Tesbih ele alındığı zaman niyet edilir. Örnek olarak aile hayatımda olumsuzluklar çok ne zaman düzelecek denilir ve tesbih bir ileri bir geri sallanarak hızına göre işin olup olmayacağı konusunda yorum yapılır. Fala bakacak olan kişi işinin ehli ise çok kısa bir sürede falların yorumlarını yaparak kişinin asıl istediği sorulara cevap verir. Birçok fal bakan kişi yani fal baktırmak istediğiniz kişi bu tarz fal çeşitlerine gerek kalmadan kişinin yüzüne bakarak da birçok konu üstünden sorulan sorulara cevap verebilir. Ancak fal konusunda ölümü ancak Allah bilir. Bu nedenle ölüm ile ilgili konularda yapılacak olan yorumlar tamamen fala baktıracak kişinin kendi isteğine kalacak şekilde fala bakan kişi bakarak yorum yapar. Sizde kendiniz hakkında aşkı, iş hayatını, aile yaşantınızı merak ediyorsanız işin ehli kişiler tarafından görebilirsiniz.

Sizin için bu da ilginç olabilir
Almanca anasayfamız zukunftsblick.ch
Yes, this website also uses cookies. Here you can find out everything about data protection