Yukarıya

Blog

Esoterik Dünyası

Blog
Çocuklarınızın Kısmeti Mi Kapalı?
© Romolo Tavani/Fotolia

Çocuklarınızın Kısmeti Mi Kapalı?

Evlatlarına değer veren ve onlar için endişelenen her anne gibi sizler de ne yapacağınızı şaşırdıysanız eğer, kısmet açma yollarını arayabilirsiniz. Bu konu hakkında yapılacak şeyler aslında çok fazla. İlk olarak hayatın akışına hiç bir şekilde etkisi olamayan çocuğunuzun niyetine bir fal baktırabilirsiniz. Böylece kısmetinin önündeki engelleri bir bir öğrenme olanağınız var. Evladınızın kısmetini kapatan ya da bağlayan kişi veya şey her ne ise kısa süre içerisinde bu konu hakkında önlemlerinizi alabilirsiniz. Bu tarz şeyleri söylemekten çekinen kız ya da oğullarınızın evlilik yaşı geldi de geçiyor mu, o halde işe el atma vaktiniz sizce de gelmedi mi?

Sizler çocuklarının mutlu olmasını isteyen ve de onların mutluluğu ile mutlu olan anneler, babalar olarak, çocuğunuzun kısmetinin açılmasını sağlayabilirsiniz. Oğlunuz ya da kızınızın niyetine kapattığınız kahve falında tarif edilen kısmeti dikkatlice dinleyin. Belki de çocuğunuz uzun zamandır en yakınında olan kısmetini göremiyor. Yanı başında ki, hayatının en büyük şansını elinden kaçıran, mutsuz gençler arasına çocuğunuz da dahil olmasını istemiyorsanız eğer şimdi fal baktırmak için en doğru an. Göreceksiniz ki sizin sihirli bir dokunuş sayesinde çocuğunuz hayatındaki en önemli kısmeti ile karşılaşacak.

İşleri Ters Gidenler Kısmetleri Açılsın Diye Ne Yapmalı?

Eşinizin işi, gücü yolunda giderken bir anda aksilikler hem iş hayatında sizi rahat bırakmıyor, hem de aile hayatınızın da bu konulardan etkilenmesiniz mi sağlıyor. Eşinizin işlerini eve de taşıması sonucunda gergin ve de üzücü günler geçirdiğinizde, siz ve çocuklarınızda bu durumdan olumsuz olarak etkilenebilirsiniz. Bu ve bunun benzeri durumlarda bir şekilde bir adım atarak kısmetinizi açacak, eşinizin işlerinde tekrar bolluk ve de bereketi getirecek kısmetlerin önünü tıkayan şeyleri temizlemek için fal baktırmanızda sayısız fayda var.

Falda Çıkan Kısmet Eşinizin İşlerini yola Koyacak

Sıkıntılarınızı bir yana atarak, geçmişteki gibi yine çok mutlu günlere dönmenize çok az kaldı. Kahve falınızı eşinizin niyetine kapattıktan sonra duyacaklarınıza iyice kulak kabartın ve ne yapmanız gerektiğini iyi anlayın. Şimdi sıra eşinizin kısmetli ve bolluk, bereket içindeki günlerine geri dönmesinde.

Sizin için bu da ilginç olabilir
Almanca anasayfamız zukunftsblick.ch
Yes, this website also uses cookies. Here you can find out everything about data protection