Yukarıya

Blog

Esoterik Dünyası

Blog
Büyü Yaptırmak
© samiramay/Fotolia

Büyü Yaptırmak

Büyü kişinin duygularını ele geçiren, kendi elinden olmadan dış etkiler sonucu farklı tepkiler vermenize neden olan değişik bir enerji türüdür. Tarihi çok önceki geçmişe dayanan büyüyü birçok kavim uygulamış bunun hem yararını hem de zararını görmüşlerdir

Büyü Nasıl Yapılır?

Büyüyü herkes yapamayacağı gibi herkese de aynı etkiyi göstereceği söylenemez. Her insanın duygusuna müdahale etmek o kadar kolay değildir. Ama o kadar kuvvetli büyüler mevcuttur ki büyünün etkili olmaması imkansızdır. Dertleri olan, kısmeti kapalı kişiler, işleri yolunda gitmeyenler daha sayamayacağımız birçok sorunla meşgul olan insanlar büyüye başvurma yolunu tercih etmektedirler.

Büyü tekniği çok geniş bir alanı kapsamaktadır. Herkesin büyü yapamayacağı belli olan bir şeydir. Öncelikli olarak büyü yapacak kişi yöntemi bilmeli uygularken yoğunlaşmalıdır ki büyünün etkisi de o yönde olsun. Büyü yapan kişilerin en önemli özelliklerinden biride 6. hislerinin kuvvetli olmasıdır. Hissedemeyen bir insanın büyü yapabilmesi de pek mümkün değildir ayrıca. Büyü yaptırırken ilk olarak buna neden ihtiyacınız var onu düşünmelisiniz. Eğer gerçekten işin içinden çıkamaz duruma girdiyseniz büyü yoluna başvurmalısınız. Büyüyü ihtiyacınız hangi yönde ise ona göre yaptırmak sizin yararınıza olacaktır.

Yaptırılan Büyü Ne Zaman Etki Eder?

Bu sorunun cevabı biraz da sizde gizlidir. Yaptırdığınız büyüye olan inancınız ne kadar kuvvetliyse büyü de etkisini o kadar çabuk göstermeye başlayacaktır. İnsanların en büyük yanılgılarından biri de büyüden aynı gün içerisinde cevap alma isteğidir. Bu pek çok yöntem gibi büyü içinde çok mümkün olmayan bir durumdur. Büyünün etkisi zamanla kendisini göstermeye başlar ve gittikçe etkisi artarak çoğalır. Bunun için sabır bu süreçte devreye girer. Biraz bekledikten sonra büyü etki göstermeye başladıkça kısmetiniz açılır, duygu dünyanız genişler ve kendinizi daha rahatlamış hissedersiniz.

Büyünün etkisi çok büyüktür evet bunu bilerek yaptırmalısınız başta. Hayatınızda çok büyük değişikliklere neden olacağı gibi sizin düzeninizin değişmesini de sağlayacaktır. Başta da belirttiğimiz gibi büyü yaptırmak için kara aldığınızda ilk yapmanız gereken bunu gerçekten istemek ve bunu yapacağına inandığınız kişilere başvurmaktır. Bunları en baştan yaptıktan sonra birçok büyünün tuttuğu aşikar bir şekilde ortadadır. Geleceğinizi düzeltmek istiyorsanız bunları uygulamanız yeterli olacak ve daha mutlu, huzurlu bir hayata sahip olacaksınızdır.

Sizin için bu da ilginç olabilir
Almanca anasayfamız zukunftsblick.ch
Yes, this website also uses cookies. Here you can find out everything about data protection