Yukarıya

Danışman

Hasan

Uzman Hasan Bey hakkında bilgiler
Kahve falı, Değişik (Çeşit Çeşit) kart falları, Su falı, Kum falı, Kısmet açma rituelleri (ayinleri), Negatif enerjilerden arındırma, Nazar duaları

Merhaba, ismim Hasan, Medyumum.

İleri derece Almanca ve Türkçe dil bilgisine sahibim, geliştirdiğim Almanca ve Türkçe dil bilgisi ile sizlere tercümanlık hizmeti sunabilirim.

Kısmet açma ritüelleri, büyü bozma ve negatif enerjilerden sizleri kurtarma hakkında profesyonel bir hizmet vermekteyim. Ayrıca kahve falı, kum falı, kart ve meleklere danışarak geleceğiniz hakkında olabileceklerden haber iletirim.

Küçük yaşlardan itibaren ailemden gelen özel yetenekler sayesinde sizlerin duygularını ve geleceğini hissetme gücüne sahibim. Özel yeteneklerim sayesinde partnerinizin tutum ve davranışları hakkında sizleri bilgilendiririm. Erkekler, kadınlara göre kendilerini daha çok sert ve duygusuz gösterseler bile, aslında durum böyle değil, aksine tam tersidir. Bana danışanların bir kısmı bunun bilincinde değillerdir.

Negatif enerji, iş problemleri v.b. durumlardan dolayı partneriniz ile aranızın bozulmasından korkmayın! Özel güç ve yeteneklerim sayesinde bu olumsuzlukları sizlerle beraber çözümleyebiliriz. Nasıl mı?

Partnerinizin sizden beklentileri ve onun kendini size daha yakın hissetmesi için nasıl davranmanız ve neler yapmanız gerektiği konusunda sizlere yardımcı olarak sorunlarınızı çözerim.

Unutmamalısınız ki elde edilemeyecek erkek yoktur, yeter ki ne yapmanız gerektiğini bilin.

Daha detaylı bilgi almak ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için beni 7/24 arayabilirsiniz.

Hasan
Uzmanlık alanları
Rituel   Medyum   Büyü   Büyü Bozmak   Büyünün   İskambil Falı  

Hasan Beyle tercih ettiğiniz görüşme tarih ve saatini kararlaştırınız

Memnuniyetle bu danışmana bir görüşme zamanı önerisinde bulunabilirsiniz Lütfen kendisine 24 saat ön hazırlık süresi bırakınız
Gün
Ay
Yıl
Saat
Dakika
Lütfen resimdeki güvenlik kodunu okuyup buradaki alana yazınız:

Sicherheitscode


*Doldurulması zorunlu

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

Almanca anasayfamız zukunftsblick.ch
Yes, this website also uses cookies. Here you can find out everything about data protection